Máte otázku? Neváhejte a zeptejte se.

* * *

Mariana | 07.08.2016

na youtube som si vypočula vašu prednašku,, na druhý deň ráno som zistila že sa už tešim na dalšie,,,citim ich ako kvalitný duševný pokrm...

Poďakovanie

Eva | 18.07.2016

Ďakujem Vám za zverejnenie novej prednášky Škola Života. :-) osobne by som si rada Vás vypočula, verím, že to raz vyjde.

otázka

Eva Košice | 18.05.2016

Chcem Vás poprosiť o zverejnenie novej prednášky pani Heleny z 14. 05.2016 na vašich stránkach. Ďakujem

Poďakovanie

Eva z Košíc | 02.04.2016

Teším sa z Vašej novej prednášky, dlho som ju hľadala na stránkach.Mám Vašu knihu Hra na život a na smrť, prečítaná dokonca :-)Ďakujem

Poděkování

Irena Paurová | 07.03.2016

Milá paní Helenko, po poslechu Vašich
přednášek se mi život najednou začíná měnit . Po přečtení Vaší knihy Láska k moudrosti si připadám že opravdu patřím
někam jinam .Jste úžasná dala jste mi úplně jiný smysl života.Moc za vaši energii života děkuji.
Paurová Irena

Košice

Eva | 25.02.2016

Poďakovanie, čítam Vašu knihu, páči sa mi ,je v nej veľa vašej osobnej múdrosti, čítam ju tretí krát a stále v nej objavím múdrosť pre seba..:-)aj pre ostatných.

kniha

Sylva Chvostková | 15.02.2016

Dobrý den, paní Helenko, mám od Vás knihu "Láska k moudrosti" a je to jedna z nejlepších knih jaké znám. Ráda poslouchám na you tube Vaše přednášky, které mají mnoho co říct všem, i mně - babičče :-)

otázka

jana | 06.02.2016

Před několika lety mě zahynul při nehodě jediný syn. Nesplnila jsem mu přání...chtěl den před touto tragédií do kina ,kdybych šla byl by druhý den doma a nestalo se to. Stále mám výčitky a stále se mě o něm nezdá. strašně bych chtěla za ním. měla jsem již 2x dopravní nehodu..je možné že mě tam nechce..pomozte

Re: otázka

Administrator | 28.02.2016

prosím napište ještě jednou na helena@webparadis.cz Odpověď bude delší a osobní.

Dotaz Jang

Pavel Kabil | 31.01.2016

Vážená paní Zelenková, moc Vám děkujeme za všechny Vaše napsané knihy. Mám dotaz k té poslední a to k této části: V současné době je většina lidí spojena s energií Jang, tudíž země atd... (str.43) Není Jang spojován s nebem? Děkuji a přeji mnoho lásky do Vašeho života. Pavel

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek

 
Novinka od dubna 2018!
 
V prodeji
 
V prodeji
 

V současnosti vyprodáno

 

V současnosti vyprodáno

 

 

 
 
Novinka!