Máte otázku? Neváhejte a zeptejte se.

Re: vesmírne zákony

Helena | 18.06.2017

Hezká otázka, ale není jednoduché na ní stručně odpovědět tak, aby bylo odpovědi dobře rozuměno.
Vesmírné zákony jsou Láska, tedy zákony lásky, rezonance, příčiny a následku, základní principy života, které jsou obsaženy v hmotném i nehmotném. Lidé mají za Lásku pouze tu lidskou a těžko si přestavují, že vlastně vše je utkáno z Lásky, která má mnoho podob, souvislostí a barev. V křesťanském pojmosloví lze říci, že jsou to zákony Boha.

Poděkování

Eva | 09.06.2017

Dobrý den. Jsem skoro nevidomá na vozíku. Klikal jsem na vaše video. Dík, že jste. Nádhera! Cítím to zrovna tak.

pozdrav

Simona | 25.05.2017

Dobrý deň p. Zelenková, nedávno som "náhodou" na youtube klikla na Vašu prednášku "Rozhodněte se strach nebo láska", pozrela som si aj články na Vašej stránke, sú v nich témy, o ktoré sa zaujímam a nachádzam aj odpovede na mnohé otázky kt. mám. Srdečne ďakujem.

Být v Lásce a moudrosti.

Jana Fišerová | 02.05.2017

Vážená paní Helenko, sleduji Vaše přednášky, některé i několikrát, protože mi dodávají mnohá vysvětlení, uvolnění a klid. Někdy mě ještě honí ego, které zatím neumím překročit, uvolnit, propustit, vrátit se k sobě do stavu teď. Ráda bych vše pochopila do hloubky a co nejvíce se přiblížila k moudrosti. V současné době mě trápí "něco", zatím neumím rozpoznat co. Mám jistou zdravotní potíž, kterou jsem zatím nepochopila. Velice by mě potěšilo, kdybych se s Vámi mohla setkat, nebo alespoň přijít na vaše přednášky živě. Jsem šťastná, že jsem Vás dostala do cesty. Jste můj první idol v životě. Děkuji za vše co jsem od Vás mohla sledovat. Ze srdce si Vás vážím. Jana

Re: Být v Lásce a moudrosti.

Helena | 03.05.2017

Vážená paní Fišerová,
kontaktujte mne prosím na mailu helena@webparadis.cz
Domluvíme se na setkání.
Helena

Láska k moudtosti

Renata ochi | 17.04.2017

Ráda bych si objednala tuto knihu nikde ji nemohu sehnat a psala jsem i paní Helenko moc bych sní ráda osobně mluvila děkuji pěkně Ochi

Úžas s bradou dolů.

Jana Fišerová | 04.03.2017

Vážená paní Heleno, od roku 1991 se plácám v možnostech osobního rozvoje, spíš mě některé stáhly dolů. Tak to mělo být. Kdyby jste viděla jak jsem zírala s otevřenou pusou, když mi můj syn poslal jednu Vaši přednášku. Vůbec se to nedá popsat, jak jsem zírala - mluvila jste tak, jak jsem to vždycky vnímala, žádné pindání - jen moudrost. Prostě "BOMBA"!!! Některé možnosti zatím vnímám hlavou, a některé mám již v srdci. Například pohled na nemoc, projekce, Láska (ta ze mě občas vyskočí) a další jsou mi velmi blízké. Rozeslala jsem vaši přednášku známým a oni mi odepsali, že jste hodně moudrá žena, a už ve Vašich přednáškách jedeme všichni. Zvláštní, že jsem o Vás nikdy neslyšela. Možná zase projekce :) Děkuji za Vaši moudrost. Jste úžasná Jana

Regrese

Pavla | 27.02.2017

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, jak se Vy díváte na regresy? Mám neustále se opakující rýmu, přes rok, stále zřejmě nechápu a dělám něco špatně, už mě napadlo jít na tuto terapii, ale váhám. Je to pro mne dobré? Děkuji Vám za odpověď i za krásné přednášky. S pozdravem Pavla

Otázka Život - Slovensko

Eugen Zamocký | 06.01.2017

Vážená pani Zelenková , Pred 4 rokmi mi zomrel otec z ktorým som mal pred smrťou nezhody a doteraz si to akosi nedokážem spracovať . Pred 12 rokmi mi zomrela Babka , ktorá svojou láskou , aj cez to že si ju matne pamatám , zostala silná spomienka . Minulý rok sa mi zrútil život ked som takmer ublížil nechtiac finančne mojej rodine a všetci moji priatelia mi nielenže nedokázali pomôcť ale mi podkopali nohy a obrátili sa mi chrbtom . Vaše prednášky pozerám z otvorenými ustami no napriek tomu cítim v týchto veciach neskutočné sklamanie z toho že som si ubížil . Neobvinujem síce nikoho a viem že vinu si za to nesiem sám no napriek tomu si nedokážem odpustiť , nech robbím čo robím .
Dakujem

Re: Otázka Život - Slovensko

Helena | 12.01.2017

Milý pane Eugene, raději bych odpovídala na Váš e-mail. Přesto alespoň stručně takto v diskuzi.
Váš život jsou učební lekce. Nikomu není zkřiven vlas jen tak, ani Vám ani Vaší rodině. Všichni se mohou z dané situace poučit. Nikdo nemá právo Vás soudit ani Vy sám sebe. Jediným "trestem" je nutnost přijetí Vaší odpovědnosti a snaha o nápravu. Jak v tom hmotném, tak v tom nehmotném. Ptejte se, k čemu situaci máte a co na ní máte konkrétně pochopit. Asi se zřejmě nebudete mít dostatečně rád, lítost by se mohla stát Vaším životním heslem a to by Vám nepomohlo. Mějte sílu na to, abyste v životě jednal správně dle svého svědomí bez ohledu na to, zda se to ostatním líbí nebo ne a také sílu na prožití svých emocí a pocitů. Jakmile je prožijete do hloubky, už je nebudete potřebovat a na dané situaci vyrostete do zdravého sebevědomí. Snažte se vyrovnat své dluhy (nejenom ty hmotné) ještě v tomto bytí, abyste se sem již nemusel vracet.
Helena

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek

 
Novinka od dubna 2018!
 
V prodeji
 
V prodeji
 

V současnosti vyprodáno

 

V současnosti vyprodáno

 

 

 
 
Novinka!