Máte otázku? Neváhejte a zeptejte se.

Re: Andělská říše

Helena | 10.09.2018

Barunko, závidím Vám Vaše starosti... :-)

vyššie Ja, meditácia

Simona | 07.08.2018

Dobrý deň pani Helenka, môžete mi vysvetliť, čo je vyššie ja, stále mi tento pojem nie je jasný -je to moje duchovné ja? A ako sa dá napojiť na vyššie Ja ?
Čo je podľa Vás meditácia, k čomu slúži a ako má začiatočník začať meditovať.
Ďakujem.

Re: vyššie Ja, meditácia

Helena | 10.08.2018

Milá paní Simono,
Vaše Vyšší já je v podstatě Vaše bytost bez ega. Je to to opravdové z Vás, co již nerezonuje s dobrem ani zlem a je vnitřní láskou. Opravdovým vnímáním života, navázáním kontaktu s ním a jeho inteligencí se spojíte sama se sebou tj. s vyšším já. Určitě je nutné pracovat na více rovinách, zabývat se svými pocity a hledat jejich příčinu. Na druhé straně se vylaďovat v meditaci.... jít za pocity i myšlení ...

Meditace

Barborka | 18.07.2018

Dobrý den paní Helenko, chtela bych se zeptat jak spravně meditovat. Začínam meditovat k poznaní sebe sama ale porad me neco ruši, nemůžu se soustredit. Poraďte prosím. Děkuji.

Re: Meditace

Helena | 10.08.2018

Milá Barborko, meditací je mnoho druhů. Záleží na Vašem ladění. To, že Vás něco ruší, je ve Vašem případě normální. Pěstujte trpělivost, vůli a zároveň hru to celé pojmout a zůstat u toho, k čemu směřujete. Dobrá kniha nebo kurz je ideální začátek....

Stres

Barborka | 14.06.2018

Dobrý den, paní Helenko prosím Vás poraďte mi co mám dělat se stresem. Mám stres každý den. Mám ho při situacích u kterých ho mít nemusím. Kdyż si myslím že je pryč zase se objeví. Co mám dělat? Jak se ho mám s láskou zbavit.

Re: Stres

Helena | 17.06.2018

Není to těžké. Zajímavé pro Vás by bylo uvědomit si situace, kdy stres prožíváte a co mají společného. V každém případě Vám pomůže zůstat v přítomnosti, sledovat svůj dech a to, co se v situaci děje. Nechávat to sebou procházet, nehodnotit to a nebát se toho. Každou takovou situaci vzít jako úsměvnou výzvu či hru k Vašemu sebezdokonalení i pobavení. Pokud se Vám to náhodou nepodaří, podívejte se poté na celou situaci zvenčí. Situace budou více komické než k pláči. Je to o změně Vašeho osobního postoje. Přidejte více vůle na to, abyste situaci dokázala přestat dramatizovat a klidně jí celou pustila. To ovšem neznamená ji neprožít...

Hormonální antikoncepce

Barborka | 04.06.2018

Dobrý den, co si myslíte o užívání hormonální antikoncepce? Děkuji za odpověď.

Re: Hormonální antikoncepce

Helena | 17.06.2018

Proč vnášet do těla chemii a porušovat dokonalou rovnováhu lidským chtěním? Proč nevyuzžít potenciál energie a nenaučit se jí ovládat?
Máte samozřejmě svobodnou volbu. Rozhodnutí naučit se energii zadržet a kultivovat do jemnějších forem přispěje k Vašemu (i partnerovu) rozvoji jako lidské bytosti - viz tantra.

Vesmírné zákony a zabíjení zvířat pro maso

Andrea | 14.05.2018

Dobrý den paní Zelenková, jaký je Váš postoj k zabíjení zvířat kvůli masu, kůži, kožešinám, v širším pohledu i mléku a vejcím. Děkuji za odpověď.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

 
Novinka od dubna 2018!
 
V prodeji
 
V prodeji
 

V současnosti vyprodáno

 

V současnosti vyprodáno

 

 

 
 
Novinka!