Máte otázku? Neváhejte a zeptejte se.

Poděkování

Irena | 19.02.2018

Milá Helenko moc Vám děkuji že jsem našla Vaše knihy a přednášky moc mi změnily život jste poklad .Těším se na další Vaše knihy a přednášky.
Přeji pevné zdraví Paurová

Dítě

Eva | 28.01.2018

Dobrý den pani Heleno, již asi 6let se snažíme o potomka. Je mi již 40let a přestože jsem několikrat otehotnela nikdy to nedopadlo. Partner je myslím zklamany a nema trpelivost jako ja. Ja stale verim. Nechci jiz zkouset umelou cestu tak se snazime prirozene. Dockame se? Dekuji a zdravim.

Re: Dítě

Helena | 04.02.2018

Dobrý den, tuto odpověď bych Vám raději napsala na e-mail. Jste připravena ve svém životě něco podstatného změnit?
Napište prosím na info@webparadis.cz

Láska k moudrosti

Martina | 22.01.2018

Dobry den, Helenko,

obracím se na Vás také s prosbou, zda nevíte kde by se dal zakoupit knižní poklad Láska k moudrosti.
Děkuji a přeji pevné zdraví, Martina.

Knihy

Blanka | 30.07.2017

Dobrý den P.Zelenková,
vaše novější knihy jsem si přečetla jedním dechem je to veliká moudrost.Ctěla jsem si koupit dvě starší vaše knihy ,ale už jsem je nikde nesehnala.Jsou vyprodané.Je možnost je ještě někde koupit.
Děkuji vám moc knihy jsou nádherné.B

vesmírne zákony

Simona | 13.06.2017

Dobrý deň, môžete mi napísať čo sú vesmírne zákony? Ďakujem.

Re: vesmírne zákony

Helena | 18.06.2017

Hezká otázka, ale není jednoduché na ní stručně odpovědět tak, aby bylo odpovědi dobře rozuměno.
Vesmírné zákony jsou Láska, tedy zákony lásky, rezonance, příčiny a následku, základní principy života, které jsou obsaženy v hmotném i nehmotném. Lidé mají za Lásku pouze tu lidskou a těžko si přestavují, že vlastně vše je utkáno z Lásky, která má mnoho podob, souvislostí a barev. V křesťanském pojmosloví lze říci, že jsou to zákony Boha.

Poděkování

Eva | 09.06.2017

Dobrý den. Jsem skoro nevidomá na vozíku. Klikal jsem na vaše video. Dík, že jste. Nádhera! Cítím to zrovna tak.

pozdrav

Simona | 25.05.2017

Dobrý deň p. Zelenková, nedávno som "náhodou" na youtube klikla na Vašu prednášku "Rozhodněte se strach nebo láska", pozrela som si aj články na Vašej stránke, sú v nich témy, o ktoré sa zaujímam a nachádzam aj odpovede na mnohé otázky kt. mám. Srdečne ďakujem.

Být v Lásce a moudrosti.

Jana Fišerová | 02.05.2017

Vážená paní Helenko, sleduji Vaše přednášky, některé i několikrát, protože mi dodávají mnohá vysvětlení, uvolnění a klid. Někdy mě ještě honí ego, které zatím neumím překročit, uvolnit, propustit, vrátit se k sobě do stavu teď. Ráda bych vše pochopila do hloubky a co nejvíce se přiblížila k moudrosti. V současné době mě trápí "něco", zatím neumím rozpoznat co. Mám jistou zdravotní potíž, kterou jsem zatím nepochopila. Velice by mě potěšilo, kdybych se s Vámi mohla setkat, nebo alespoň přijít na vaše přednášky živě. Jsem šťastná, že jsem Vás dostala do cesty. Jste můj první idol v životě. Děkuji za vše co jsem od Vás mohla sledovat. Ze srdce si Vás vážím. Jana

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Novinka od dubna 2018!

V prodeji

V prodeji

V současnosti vyprodáno

V současnosti vyprodáno

Novinka!