Máte otázku? Neváhejte a zeptejte se.

Re: Vesmírné zákony a zabíjení zvířat pro maso

Helena | 01.06.2018

Vaše otázka je podobná tomu, jako když se ptáte, zda mám ráda dobro a nenávidím zlo. Nelze takto odpovědět, protože ve skutečnosti nic není dobré ani zlé. Proto Vám odpovím, abyste se vyvarovala souzení lidí. Byla by to jen Vaše nová hračka. Činy lidí se Vám však oprávněně líbit nemusí. Naučte se přijímat lidi s láskou a nesoudit je. Naučte se milovat sama sebe. Vy sama si pak vyberete, jak má Váš život vypadat. Jestli maso jíst budete či ne. A i toto rozhodnutí nemusí být na celý život, protože se zkrátka vyvíjíte...

Vztah s partnerem

Markéta | 07.05.2018

Dobrý den paní Heleno,přišla jsem na to že mě parntner podvádí.Tak jsme si na měsíc od sebe dali pauzu a pak se sejdem a uvidime co dál.Pořad se trapim a přemýšlím co ho kni vedlo navíc ani nevím jestli mu odpustit abych mu to nevyčitala.Vubec nevím co dál.Když se tenkrát rozvádět byl na dně a byl strašně rad že jsem sním šla na kafe,a dali se dohromady a teť skoro po třech letech udělá tohle.Chtěla jsem si
koupit vaši knihu Láska k moudrosti ale asi už není že.Děkuji za vše a přeji krásný slunečný den.

Re: Vztah s partnerem

Helena | 01.06.2018

Zkuste meditovat nad větou: "podvést mohu jen já samu sebe" ...tím, že se zpronevěřím sama sobě. Lásce.
Zkuste najít hlubší příčinu toho, co se u Vás doma děje, abyste tomu porozuměla. Komunikujte, mluvte o svých pocitech, neobviňujte, obohaťte život o nové prvky, aby se nestal stereotypem...

Zvířecí říše

Barbora | 27.03.2018

Dobrý den ☺, díky vám se dozvídám nová poznání a nový náhled na život. Chtěla bych se zeptat jak to je s karmou zvířat. Mám moc ráda zvířata a když jim někdo ubližuje tak sem z toho smutná. Může být třeba člověk co ublížil zvířeti v tomto životě naopak zvíře kterému je ublíženo. (Karma). Jak to funguje?

Poděkování

Irena | 19.02.2018

Milá Helenko moc Vám děkuji že jsem našla Vaše knihy a přednášky moc mi změnily život jste poklad .Těším se na další Vaše knihy a přednášky.
Přeji pevné zdraví Paurová

Dítě

Eva | 28.01.2018

Dobrý den pani Heleno, již asi 6let se snažíme o potomka. Je mi již 40let a přestože jsem několikrat otehotnela nikdy to nedopadlo. Partner je myslím zklamany a nema trpelivost jako ja. Ja stale verim. Nechci jiz zkouset umelou cestu tak se snazime prirozene. Dockame se? Dekuji a zdravim.

Re: Dítě

Helena | 04.02.2018

Dobrý den, tuto odpověď bych Vám raději napsala na e-mail. Jste připravena ve svém životě něco podstatného změnit?
Napište prosím na info@webparadis.cz

Láska k moudrosti

Martina | 22.01.2018

Dobry den, Helenko,

obracím se na Vás také s prosbou, zda nevíte kde by se dal zakoupit knižní poklad Láska k moudrosti.
Děkuji a přeji pevné zdraví, Martina.

Knihy

Blanka | 30.07.2017

Dobrý den P.Zelenková,
vaše novější knihy jsem si přečetla jedním dechem je to veliká moudrost.Ctěla jsem si koupit dvě starší vaše knihy ,ale už jsem je nikde nesehnala.Jsou vyprodané.Je možnost je ještě někde koupit.
Děkuji vám moc knihy jsou nádherné.B

vesmírne zákony

Simona | 13.06.2017

Dobrý deň, môžete mi napísať čo sú vesmírne zákony? Ďakujem.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

 
Novinka od dubna 2018!
 
V prodeji
 
V prodeji
 

V současnosti vyprodáno

 

V současnosti vyprodáno

 

 

 
 
Novinka!